wady i zalety internetu j.niemiecki

wady i zalety internetu j.niemiecki

Bożym pragnieniem, aby JEST, ZE bierzemy Dobrej Nowiny o zbawieniu Wszystkich miejscach naszego globu. W tamtych czasach podróżowali Pieszo, na łodziach LUB koszyka Języki i Konia zrobić odległych Krain. Dzisiaj Nie pretekst Mamy, ABY przejść Do całego Świata, ABY głosić Ewangelie. Nowoczesne podróże, media i internet Stalo SIĘ łatwiejsze zrobić ewangelizowania zgubionych w naszym dzisiejszym Świeciu. Jeśli Paweł zrobił się w Swoim Czasie ZE znaczącymi wynikami, do współpracy przeszkadza Nam Robic do W naszych czasach?

Trzy etapy Dz 1: 8

Každý kościół powinien Mieć i wdrożyć Dz 1, 8 Wizje i Strategie. Strategia ta nie nie JEST przeważająca, albowiem JEST progresywny w przyrodzie. Zaczyna małe obrębie swojej społeczności To Jest powiększona i prowadzone Dalej w szerszych REGIONÓW.

wady i zalety internetu j.niemiecki

Jezus czekał, AZ JEGO stanowiska dni zmartwychwstania ujawnić SWOJĄ ostateczną Strategie JEGO apostołów. Strategia ta różniła SIĘ od WIELKIEJ Komisji. Przyszedł Jezus, ABY szukać i zbawić zgubionych tak wypadało, ZE Strategia ta bedzie Mieć skutki globalne, ponieważ zagubione dusze mozna znaleźć Wszędzie na całym Świecie. Dz 1: 8 Strategia koncentruje sie na Trzech lokalizacjach geograficznych:

1. Strategia lokalna

wady i zalety internetu j.niemiecki

Strategia kościół powinien zacząć od drobnych, ale nie nie powinna pozostać Niewielka. Kościół, Który dopiero zaczyna SIĘ JEGO Oczy powinny Być ustawione na wygrana i wpływania na Ich sąsiedztwie i wspólnotowym dla Chrystusa. Żartach się Pierwszy etap strategii Kościelnej. Jezus nakazał Swoim uczniom, ABY przejść Do całego Świata. JEST oczywiste, Ze bedzie do obejmować więcej niz geografii swojej okolicy, obejmuje ona Swoje miasto, region i cały Świat.

Kluczem JEST, ABY Mieć wizje i zaplanować, ABY osiągnąć Swoje miasto dla Chrystusa. Pastor Paweł Goulet Międzynarodowego kosciola Las Vegas (wie rowniez, JAK ICLV) i uznaną Apostoła, ma wizje wygrania miasto dla Chrystusa.
Artykuł dzięki: