jakie sa uslugi internetowe wikipedia

jakie sa uslugi internetowe wikipedia

Powrót do punktu, jeśli Twoje serce obawia załącznik LUB zobowiązanie, aby NIE bedzie w powyżej tygodnia osiągnąć żadnego Wzrostu duchowego i osobistego. Problem ALE próbując rozwiązać, Który Nie istnieje stworzy Problemu. Wiec jeśli nie nie udało SIĘ zostać popełnione, moze problemem Masz, A moze po prostu nie nie spotkałem właściwą osobe LUB Projektu.

Poprzez znalezienie prawdziwego Problemu, bedzie w powyżej tygodnia udać naprawić. Tymczasem Wszystko, co mozna zrobić, by zastanowić sie, moze byc Dlaczego nie Wolny wagowo Swoim Sercu, w każdej sytuacji i spojrzeć na Własne Myśli i Myśli. Co rządzi Cie czemu UNIKA pozwalając sobie spadek.

Ta obietnica JEST interpretacja ustępu w Koranie. Oryginalny tekst, Który Nie został Zmieniony, jeśli czytać Koran mowi; Męczennik otrzyma Piękne Oczy.

Napisałem Artykuł o Mojej interpretacji Tego powiedzenia I JEGO znaczenia „raj wieczystego Dziewic, seks i Boga”, ale w Skrócie powiem, ZE JEST męczennik ten, kto umiera w służbie Bogu. Co LUB kto umiera? To Jest Twoje ego, osobowość, do współpracy stawia opor. Gdy umiera ego, twoja dusza JEST wolna, ale wyjaśnił, ZE JEST rowniez Śmierć w Nowym Testamencie oo powiedzeniem; „Codziennie umieram”. Prawdziwy męczennik do dziesięciu, Który poświęca SWOJĄ indywidualna osobowość ego w trosce o JEGO dążeniu zrobić Boga.

Piękne oczy, jeśli wziąć mówiąc dosłownie IW wyobrazić Najpiękniejsze Duże Oczy z Wielkim Czarnym głębokich uczniów, tak hipnotyzujące i czarujący, ZE PO prostu wpaść w Nich, bez żadnego wysiłku i oporu.

Puścić swoim ego, swoich poglądów i pozwolić sobie wpaść w Pięknych oczach kochanka, bez żadnej Myśli o sobie, spaść, jeśli Jestes na szczycie Everestu i jeśli pozwolić sobie odpadać bedzie wpaść w Ziemia Boga a piwo, aby zrobić bez Myśli, po prostu odejść i upaść ,

Podsumowując dziesięć DOSC Długi esej, jeśli uważasz, ZE poszukują Prawdy o Wszechświecie, i zdecydowaliśmy, ZE zaangażowanie i przywiązanie SA Zle i należy unikać za wszelką cene, masz w istocie Zamknięta Swoje serce, A Tym SAMYM zapobiega SIĘ od osiągnąć wzrost szukasz.

Pozwól sobie Być popełnione i dołączone Z zastrzeżeniem, že nie nie moze nic KONTROLA I ZE pewnego Dnia zostanie oddzielona od kogo LUB co to żart. Transmisje swobodnie z Tej Wiedzy, doceniając Czas Masz, z chwili na chwile, żyjących w pełnej obecně zamiast Przyszłości LUB przeszłości. Spowoduje celu usunięcie warstwy strachu i Hamowanie, A także działać na Rzecz zerwania Wszelkich przyzwyczajeń i wzorców, Które Miej serce Zamknięte w pewnym stopniu.

Pozwól sobie na „Śmierć” i wpaść w Pięknych oczach, ZE hipnotyzować najzimniejsze serca, A Masz szanse zacząć, jeśli Twoje serce JEST Otwarte i Czyste w dziesięciu sposób, ABY sprostać Prawda Twarzą w Twarz.

Artykuł dzięki: