wady i zalety internetu j angielski

wady i zalety internetu j angielski

Maja wizje Lokalna Do tworzenia rozszerzeń kosciola w miescie. Rozszerzenia te Beda pozostawać w kontakcie i odpowiedzialny zrobić kosciola Matki. Nazywamy się Lokalna Strategia 5-5-1 Vision. Naszym celem JEST, ABY Mieć Pięć Miejsc Kościelne po Mieście w ciągu Pięciu lat w jednym celu: ABY wygrać miasto dla Chrystusa i zostawić spuściznę. Podczas pisania Tej książki, Mój Zespół i ja otworzyliśmy Nasza Trzecia lokalizację w dniu 1 kwietnia 2007 Roku w południowym rejonie Las Vegas.

Innym czynnikiem w pozyskiwaniu NASZE MIASTO JEST DLA Chrystusa nasza lokalna 20/20 Vision programów telewizyjnych, ktoré sa udostępnione dla Widzów na Trzech przedziałach czasowych. Wieluniu z Tych, którzy uczestniczą w niedzielę ráno po Raz Pierwszy Mówią, ZE widzieli Nasz pastor zboru w naszym programie telewizyjnym. Wpływ ICLV JEST Rosnąca w społeczności i Miasta w ogóle, nawet Tych, którzy nie nie uczęszczają Nasze nabożeństwa Albo Znasz kogoś, kto ma przynajmniej wie o LUB JEGO istnieniu. Tam, Gdzie jest prawdziwa wizja Boga bedzie rowniez świadczenie, ABY zobaczyc przejść finansowane. Bog podchodzi i zapewnia nadprzyrodzoną finansowania, gdy JEGO LUDZIE podejmują Kroki Wiary w społeczności i Miasta, ABY dotrzeć zrobić LUDZI DLA Chrystusa.

Istnieje Wiele wskaźników, Które mierzą Nasz wpływ w miescie; Jeden z Nich przyciąga miejscowych urzędników Prezesów naszego kosciola progiem. Kościół powinien Być rysunek i wpływania na Ich Lokalnych polityków i wpływ Ich zrobić królestwa (Dz 13: 7). CZY Twój Kościół odwracając Głowy swoich Liderów Politycznych? Jeśli nie, moze wARTo zrewidować SWOJĄ wizje dla Miasta. Radykalna wizja powinna przyciągnąć polityków, ponieważ chcą Być zgodne z „Dobrych” działa wag społeczności.

2. Regionalna Strategia

Twój wpływ wzrośnie regionalnie gdy jestes wierny w pierwszej Fazie Tej strategii.
Artykuł dzięki: