wady i zalety internetu jako medium

wady i zalety internetu jako medium

Rozdział 2- Zadaszenie apostolski – W Dz 1-8 Strategia

Osiem Punkt Strategia

On rzekł zrobić Nich „. Nie Wasza na Rzecz znać czasy i daty Ojciec ustalił SWOJĄ władza, ale weźmiecie moc Ducha Świętego, KIEDY zstąpi na to, i będziecie moimi świadkami wagowo Jerozolimie IW całej Judei, IW Samarii, i AZ PO krańce Ziemi” , (Dz 1: 7-8)

projekty sklepów spożywczych
wady i zalety internetu jako medium

Stwierdzenie, aby byla Odpowiedź Jezusa na początkowe Pytanie ucznia: „CZY Jestes w Tym Czasie bedzie przywrócenie izraela” Chociaż Jezus dal wcześniejszych podpowiedzi w Łukasza 24:49, uczniowie Mieli Jedna cechę umysłu; przywrócenie izraela zrobić chwały zenicie epoki. Jednak, aby nie nie JEST, CO Jezus mial na Myśli, chciał więcej niz przywrócenie izraela; Pragnął przywrócenie całej ludzkości. Plan JEGO obejmowałby Nie TYLKO przywrócenie Narodu Żydowskiego, ale także przywrócenie Wszystkich narodów pogańskich.

Szczegóły Tej Nowej strategii zostały ujawnione w Tym czterdziestu dni, okres po zmartwychwstaniu. Wielki Komisji wspomniano Wszystkich nas Czterech Ewangeliach, a PO RAZ piąty Mamy odchodzenie znaleźć wagowo Dz 1: 8 sformatowana wag inny sposób. Pismo ukazuje bardziej konkretną Strategie niz Pozostałe Cztery wersje ujawnić. W istocie Strategia ta ujawniła progresywny Ruch geograficzna z lokalnego epicentrum, Które rozciągają SIĘ temat globalnych proporcjach. Dalszy ruszywszy SIĘ z Jerozolimy, Tym więcej Problemów napotykają oni z Języka, Kultury i wierzeń pogańskich Różnych filozofii. Jeśli bedziemy wnikliwie i starannie Każdą sekcję studiować dziesięć fragment i podział możemy odkryć intencję i Strategie Boza, ABY zapisać zagubionej ludzkości.

Jak na ironie, Jezus założona Jeden cel w umysłach swych uczniów, ZE kontynuować ekspansję Ministerstwo królestwa Bożego na Ziemi po, JEGO odejściu. Na Tego celu wiąże SIĘ z ośmiu punktów, ZE wspomniał w Dz 1: 8. http://budmax.co.pl/drzwi-warszawa/wejsciowe-wewnetrzneklatkowe.html
Artykuł dzięki: