wady i zalety internetu opowiadanie

Gdy tak SIĘ Dzieje, Głos kosciola powinien rozłożyć na większych obszarach. Strategia regionalna MA MIEJSCE, gdy Inni w Swoim regionie usłyszeć o Tym, Kolorado Bog czyni w Swoim kościele. Na Przykład, Mój pastor został zaproszony zrobić wystąpienia wagowo innych kościołach, bo słyszą, Kolorado Bog czyni w nas i przez naszego kosciola. Obecnie Mój Proboszcz prowadzi konferencje regionalne i nadaje obecność i moc Ducha Świętego dla przywódców i Tych, którzy uczestniczą Usług. Wiele z Tych kościołów Były uderzenia i Rozszerzyliśmy na Wiele sposobów z powodu namaszczenia, ZE Nasz Proboszcz przekazuje w Ich życiu.

Nasz kościół JEST Teraz związany z wieloma innymi apostolskich sieciach Osób o podobnych poglądach. Stowarzyszenia te Sa tworzone w Czasie i poprzez Relacje uprawowych. Sieci Apostolskie, zamiast wyznań, urzędy powiatowe LUB Co jest powszechnie znany Jako http://www.tulejowanie.jackmotors.pl „biurokracji kosciola”, stają SIĘ modele przywództwa Dzisiaj. Sieci apostolskie SA nowe bukłaki, Które Rządza kosciola w Przyszłości.

3. Global Strategy

KIEDY myślisz i modlić duża bedzie ostatecznie ISC TA Drogą. Kościół powinien zawierać program agresywny misji, Która dociera zrobić jakiejś Części Świata. Moze Jeden kościół naprawde coś zmienić na Świecie? Wierzę, ZE mozna. Kościół Chodzę, Międzynarodowy Kościół Las Vegas (ICLV) pod przewodnictwem Pawła Goulet JEST faktycznie wpływ Wiele dużych obszarów na całym Świecie.

Jeden z naszych strategii kosciola JEST sadzić, zbudować LUB partnerem z istniejących Szkół biblijnych wzbudzić rdzennej Ludności w Tych obszarach. Obecnie Mamy siedzibe Szkoły biblijnej w Indiach, Który wyprodukował ponad sto Zakładów kościelnych. Uczniowie uczęszczają zrobić Szkoły przez okres Czasu, ale przed nimi otrzymują certyfikat ukończenia, Maja obowiązek udowodnić, ZE Moga zapoczątkować i utrzymać Realna kościół Roślin podczas Ich Szkolenia.
Artykuł dzięki: