zalety i wady internetu tabela

zalety i wady internetu tabela

Sny i Nasza podświadomość

Marzysz?

Ja robie. Wiele, A noc Prawie co. Dla Mnie moje sny SA Bardzo cenione i często budzą SIĘ W środku Nocy, zeby spisać Niektórych Części Śnie LUB symbole, Które przychodzi zrobić Mnie w sposób, ktory mi sprawia „Myślec” w moim Śnie, ZE JEST dla Mnie Ważne, ABY pamiętać, wiec budzę SIĘ w górę tak, ZE mOGE mazać dół Jakieś Notatki, Które wydają SIĘ Ważne, ABY spojrzeć w górę i medytować na NASTĘPNY Dzień. Mam Prawo notebooka Przy moim łóżku wypełnionej moich pismach, ZE zrobiłem w ciemno oo zamkniętymi oczami, W połowie SNU.

Większość Z NAS MA MARZENIA, Latania Gdzie zostaliśmy, a NIE TO, ZE żart Po prostu cudowne? Uwielbiam te marzenia! Gdy mam latających sny czuję rozanielony i Bardzo Silny, A KIEDY budzę SIĘ ráno, uczucie kontynuuje wewnętrzna wiedząc, ZE cokolwiek jestem zaangażowany w razie nastąpił nawet niewielki Niskie poczucie zwątpienia LUB STRACH PRZED do zupełnie JUZ NIE MA, bo latać w naszych snach oznacza, Ze Mamy zrobić przezwyciężania Wszelkich trudności LUB wątpliwości, możemy sie czuć wagowo naszym życiu na jawie.

Jeśli wiemy, że idziemy ZE Z prądem w naszym życiu na jawie Też stajemy SIĘ upoważniona przez niego, zamiast wracać zrobić jakiegokolwiek „rzeczywistości” doświadczyliśmy wczoraj. Aby ZNAK Z naszej podświadomości, ZE Jestesmy silniejsi niz możemy Myślec, A także daje nam poczucie pełnego wewnętrzna pokojowi, knowingness, Ze wszyscy naprawde dobrze. Aby Wszystko Jest, Jak to Niby MA BYĆ.

Kocham Sile naszej podświadomości, współ mam zrobić przez Długi Czas, ZE czasami, KIEDY byłem pewien, Jaka DRöGE wybrał, LUB filcu Nieco mylić czasami o Tym, Kolorado Robić I tak Dalej, mam odwrócił zrobić Mojej podświadomości wagowo Nocy, Tuż PRZED zaśnięciem.

Aby, wspólnie zrobić, TO, ZE pytam, CZY powiedzieć (uprzejmie, Nie wymagającego sposób), moja podświadomość pokazać mi ZDJĘCIA Tego, co to żart, že przede MNA, ko właściwe dzialanie moze Być dla Mnie do wzięcia, a to NIGDY NIE zawodzi!

Artykuł dzięki: