zalety korzystania z internetu i komputera

zalety korzystania z internetu i komputera

Jak zostać popełnione i dołączony żartem odłączony i bezpłatny w Tym SAMYM Czasie

Jeśli dusza twoja istota, JEST najmniejszym mała kropka Twojego samopoczucia i pokryte warstwami ego osobowości i istnieją warstwy dla kazdego doświadczenia swojego Życia, JAK mozna bylo je znaleźć? Kazda warstwa JEST kolejnym złudzeniem. Iluzje SA Jak Mamy interpretować sytuacje i opracowane pewne Cechy i dlatego tworzymy nieskończoną liczbę warstw zrobić naszej osobowości, ponieważ Každá iluzja tworzy Kolejna warstwę wywołując Kolejny błędnie zinterpretowane doświadczenia.

Wtedy Nie JEST ciałem, a ma Ciało więcej warstw psychologicznych ZE wzgledu na JEGO fizycznych obrażeń. Na Przykład, jeśli boli ramii, rozwijać ograniczony zakres Ruchu, LUB jeśli Prawie utonął, tworzony JEST strach przed Wodą, Albo spadł z Konia, A potem strach przed końmi, itp obawy psychologiczne SA tworzone ZE wzgledu na fizyczne doświadczenia i magazynowana w organizmie.

zalety korzystania z internetu i komputera

Kazdy uraz fizyczny opracowała Nowa warstwę. Emocjonalnie, heartbreaks rowniez rozwijać kolejne warstwy. WSZYSTKIE te warstwy SA uniemożliwia LUB SWOJĄ istotę Duszy PRZED zwolniony, realizowane i aktualizowane wspólnie uniemożliwia naprawde żyje, ponieważ przechowywane SA w więzieniu własnego umysłu.

Musimy usunąć te warstwy w celu uzyskania doświadczenia duchowe i naprawde MOC żyć. Wszelkie zahamowań, leki i ograniczenia, emocjonalne LUB fizyczne, muszą zostać przezwyciężone, Która ma na celu usunięcie Tych warstw. To Jest Tak Proste, JAK łamanie przyzwyczajeń, ponieważ WSZYSTKIE Z Tych warstw STAC nawyki tyle, Ile Cech. Twoja Postać JEST jedynie gromadzenie nawyków. JEST Bardzo możliwe, ABY zmienić kazdy nalog, Niektórych łatwiej niz Inni, ale zmieniając Swoje nawyki usuwa warstwy, Które następnie pozwala potencjału duchowego doświadczenia występuje.

Artykuł dzięki: