jakie znasz uslugi internetowe

jakie znasz uslugi internetowe

Apostoł Paweł rozumiał Sile wewnętrzna w Ewangelii, by ratować innych. Byl wiec zmuszony zrobić wyrażenia Wiadomość Bożego zbawienia Mowi: „biada mi, nie nie głosił Ewangelii Gdybym!” (1 Kor 9, 16b).

Miłość, ktora Bog umieścił w nas przez Ducha zmusza nas zrobić głoszenia zgubionym. Jezus JEST nadzieja chwały i nie nie możemy trzymać Go w tajemnicy Raz skosztowali daru zbawienia Tego Siebie.projektowanie logo Paweł głosił TE Wiadomość zrobić swojego Pokolenia, Który przekształcił iść. Teraz nasza kolej, by głosić Ewangelie zbawienia dla całej ludzkości. Franciszek z Asyżu powiedział Kiedyś: „Głoście Ewangelie jeśli się konieczne, należy użyć Słowa.”. Jak dobrze uprawiana i ustanowił pan w tekście Boga a? Jak skuteczne Jestes w dostarczaniu ewangelii? Głoszenie (rowniez świadkami) wymaga czegoś więcej niz TYLKO Słowa mądrości, wymaga ona odkupiona i poświęcił Życie, Które przynosi przekonanie i przyciąga grzeszników zrobić Niego. Niektórzy LUDZIE SA po prostu przekonani słowami, podczas gdy Inni muszą zobaczyc demonstrację znakow, cudów i cuda wierzyć.

Punkt 8: MIEJSCA – „Ale weźmiecie moc Ducha Świętego, KIEDY zstąpi na to, i będziecie moimi świadkami w Jerozolimie IW całej Judei, Samarii IW, i AŻ PO krańce Ziemi”.

Ponieważ cały świat JEST wypełniony zagubionych Ludzi, by sens ma, ZE BOG Nie bedzie miała ograniczeń ani Granic, Gdzie głoszenie ewangelii miało nastąpić. Dobrą wiadomością do JEST, ABY szerzyć na całym Świecie, dla Wszystkich Ludzi w każdej Wyspie , kontynentu, A także odległych I Mało znanych REGIONÓW Świata. Epicentrum LUB Początek Tego przepowiadania bylo rozpoczęcie w Jerozolimie, A następnie rozprzestrzenił SIĘ na pobliskich REGIONÓW I rozszerzyć AŻ LUDZIE żyli; NA końcach Ziemi. Paweł marzył o spełnieniu polecenie Jezusa, ABY przejść „AŻ PO krańce Ziemi”. Po swoich pierwszych kampaniach JEGO celem bylo podróżować zrobić hiszpanii, ponieważ wagowo Tym Czasie byl znany JAKO PO krańce Świata.

Artykuł dzięki: