wady i zalety bezpiecznego internetu

wady i zalety bezpiecznego internetu

Pandemia Grypy – Odpowiedzi Fizycznej i psychicznej

Możliwość pandemii Grypy JEST na nas. Wiele Informacji JEST Z Dostępna Centra Kontroli Chorób Światowej Organizacji í Zdrowia. Żartach do Czasu, KIEDY Moze www Być Bardzo Pomocna, pozwalając nam Wszystkim, ABY Mieć Dostęp Do Wysokiej Jakości Informacji na Temat Zdrowia. Niestety istnieje Wiele stron internetowych, Które Maja nieświadomych LUB niedokładne informacje W. Niektórych strony świadomie produkować Błędne informacje W przestraszyć LUB Ludzi w blad. Szukając Informacji w Tego rodzaju katastrof potencjalnego międzynarodowego naciskiem przede Wszystkim na głównych stronach rządowych i uniwersyteckich, takich Jak Centrum Kontroli Chorób, National Institutes dla zdrowia oraz Światowej Organizacji Zdrowia.

wady i zalety bezpiecznego internetu

MIEJSCA te SA dosłownie aktualizowane przez godzine z najnowszych danych Z szybkościami i zakażenia, a to doskonałe Materiały Edukacyjne dla ogółu Społeczeństwa. ZAWSZE istnieje tendencja zrobić przesadnej reakcji w naszej obecnej sytuacji, gdy wiceprezydent Na Przykład Jo Biden byl cytowany w dniu 30 kwietnia, JAK MOWI, ZE Nie bedzie Latające Wszędzie. Strach i panika wywołana przez możliwość pandemii Musi Być równoważone przez realista o znaczeniu podstawowych środków ostrożności, oraz zapewnienie, že sam strach nie nie powoduje poważnych Wtórnych Problemów i Strat Ekonomicznych, Społecznych i osobistych poprzez niewłaściwych zachowań i Działań podejmowanych przez osoby W I populacji Jako całości.

wady i zalety bezpiecznego internetu

Musimy wziąć pod uwagę reakcje zarówno dla Zdrowia Publicznego i Zdrowia psychicznego zrobić pandemii Grypy, ABY upewnić SIĘ, ZE NIE MA współpracy panikować. Wiąże SIĘ z oo następujących powodów:

-Zrozumienie Różnych wyników oo Różnych pandemii Grypy i Wieluniu różnic Między różnymi rodzajami wirusów Grypy. Ptasia grypa JEST Bardzo różni SIĘ od świńskiej Grypy, Na Przykład.

Artykuł dzięki: