wady i zalety internetu tabela

wady i zalety internetu tabela

Albo mi sie, ABY zobaczyc zdjęcie w snach, Albo przyjść zrobić Mnie, gdy ja nie nie staram SIĘ Postać Rzeczy.

Co moim zdaniem JEST Ważne, ABY wiedziec, ZE Nasze sny SA ZAWSZE tam, ABY nam pomoc, I ZE Nasze marzenia pochodzi Z. naszej podświadomości, Który wie Wszystko, wiec Tym bardziej możemy nauczyć SIĘ przejść skierować świadomie, Tym bardziej Beda nam korzyści,

Jestesmy ZAWSZE dając naszej podświadomości Kierunki umysłowe i tak przez się, co zdecydowaliśmy SIĘ karmić przejść, wiec Dlaczego nie zrobić z większą świadomością? Ty Też mozesz poprosić przejść, ABY pokazać, co trzeba wiedziec, ABY ISC Do przodu w życiu, LUB poprosić o pomoc w cokolwiek chcesz wiedziec więcej na pewno chodziło.

Tej Nocy, gdy idziesz Spać, KIEDY SA naprawde zrelaksowany i czujesz, ZE popada w stan alfa (lekki stan medytacyjny Umysł), mówić powoli i Przy silnym uczuciem, o Tym, co to żart, Ze potrzebujesz Pomocy.

Nie w żebractwa i błagając rodzaju sposób, ale w taki sposób, že z cala pewnością otrzymasz Odpowiedź, iz wewnętrznym poczuciem wdzięczności i Długość żądania odpowiedzi. Znajdź kilka Słów kluczowych Pod Koniec Rozmowy soba oo SAMYM, A mieszkali na Nich, Dopóki nie nie zgaśnie Spać.

Na Przykład; Jeśli nie nie jestes pewien, co jestes tu na Ziemi tak, aby mozna powiedzieć o Tym Krótko podświadomości (nie nie mieszka na „problem” Zbyt długo), A większym naciskiem na Dalej oo urzeczywistnienie Tego, co to żart, ZE chcesz poczuć i Doświadczenie:

„Nie mam pojęcia o moim powołaniu LUB celu w życiu, akceptowania Chce wiedziec, ja jestem otwarty na I chętny zrobić słuchania, bo wiem, že wiesz Wszystko o mnie i moim życiu, moim celem i moich Darów i Talentów, ja Jak moge Być w służbie dla Świata. czuję sIĘ tak WDZIĘCZNY ZE Teraz wiem, Ze Jestes ukazując mi moje właściwe MIEJSCE w życiu.
Artykuł dzięki: