wady zalety internetu angielski

wady zalety internetu angielski

Równoważenie pracy IW domu

Praca JEST wciągająca … O Tym bardziej, gdy Komputer znajduje SIĘ w biurze LUB w sklepie! I choc mozna spędzić godziny na godzine zrobić Sieci z innymi netpreneurs i zapewniają Usługi dla Klientów internetowych zrobić Klientów, Masz tendencję zrobić zaniedbywania kilkanaście dorywcze domowych.

CZYSZCZENIE, organizowanie, Robiac zakupy, płacąc Rachunki, IDĄC na pocztę itp SA przełożone AŻ zrobić ostatniej Godziny. Wiec Jak saldo SWOJĄ Prace wraz z domu?

Istnieją Dwa Ważne Kroki, ABY by zrobić. Po Pierwsze, zrobić sobie uświadomić sobie Fakt, že trzeba wziąć Trochę Czasu w domu i Nie ma usprawiedliwienia w Świecie Tego uniknąć.

Po Drugie, rozpoczęcie organizowania dostępnego Czasu. Oto kilka szybkich kroków, Które pomogą zrównoważyć SWOJĄ PRACE, JAK rowniez w Domu.

1. Podziel DOSTĘPNE Godziny Między domu i pracy pilnie.

2. Set liczniki podczas pracy w internecie.

3. Utrzymanie „Rzeczy zrobić zrobienia” Listy Lub Pamiętnik.

4. Wyobraź sobie przeżywa Kłopoty z płaceniem rachunków pozniej niz dozwolona.

5. Odstawić Trochę Czasu na te Randki MIEJSCA pracy, Które wymagają, ABY Wyjść na zewnątrz. Na Przykład Idzie na Rynek, poczta, banku itp Spróbuj te zbiegają SIĘ ZE SOBA. Powiedzmy, Na Przykład, mozna zadbać o do PO przejechaniu swoich poland zrobić Szkoły.

6. Zdecyduj SIĘ I zacząć jakas organizując / Dekoracji / remontowej Aktywności Wokół domu. SA tak wciągająca, Ze po, uruchomieniu, bedziesz cieszyć SIĘ duzo.

7. Podobnie, Wez Swoje hobby wagowo godzinach popołudniowych. Bedziesz miłował zmiany i cieszyć SIĘ twórczy.

9. surfować po Sieci Informacji związanych z hobby. W dziesięciu sposób mozesz zacząć oo Tym hobby, A także daje Bardzo Potrzebna przerwę od pracy.

10. surfowanie po Sieci ZE Swoim mężem i dziećmi. Pokaż im interesujących Ich stron internetowych. W dziesięć sposób bedzie mozna rowniez uzyskać, ABY spędzić więcej Czasu z nimi.

Podobnie Jak w Starym powiedzeniu – „jesz żyć, Nie żyć ABY Jeść”, powiem „Ty pracować, by żyć, Nie żyjesz zrobić Pracy”. Aby NIE Sukces ma sensu ICH na koszt domu i Rodziny.

W „Na dot com Kobiet Dzień dzisiejszy Nie SA Kobiety, Które pozostają w internecie na Wiele godzin oo pijacki czując na plecach Ich umysłach. Sa Kobiety z silnym dążeniem Do osiągnięcia Sukcesu w życiu osobistym í zawodowym i. Ty jestes jednym oo Nich! Dlatego zdecydował SIĘ przeczytać, prawda?

Powodzenia z wysiłków na Rzecz Zachowania równowagi Pomiędzy Praça i Twojego domu!

Artykuł dzięki: