zalety internetu szerokopasmowego

zalety internetu szerokopasmowego

Punkt nr 2: Promesa – „Ale weźmiecie …”

Jezus mówił o Tej obietnicy podczas swojej Publicznej działalności:

Mam zamiar wysłać ci, co Mój ojciec obiecał; WY Zas pozostańcie w Mieście [Jerozolima] Dopóki nie nie został obleczony w MOC Wysoka oo. (Łk 24:49)

Ale by bylo zwłaszcza wędrownym kaznodzieją, o imieniu Jana Chrzciciela, Który początkowo wskazał na Mesjasza Jako Tego, Który mógł chrzcić je obiecanego Ducha Świętego:

zalety internetu szerokopasmowego

Ja chrzczę była woda, ale On [Jezus] chrzcić Duchem Świętym to bedzie. (Mk 1: 8)

Jezus obiecał Nie TYLKO im Ducha Świętego, ale On bedzie Tyma, Który bedzie w powyżej tygodnia spełnić Swoją obietnicę. Ta obietnica, znajdujące SIĘ W Joela 2:28, został spełniony przez wstąpił Chrystusa w drugim rozdziale Dziejów Apostolskich. Jezus spędził czterdzieści dni postu JEGO zmartwychwstania ZE swymi apostołami przypominając i ukazując im SWOJĄ Strategie królestwa. Wsród Wieluniu strategii, Który dzielił z nimi byla obietnica Ducha Swietego. Ta obietnica bedzie spełniona pięćdziesięciu dni SIĘ oo JEGO zmartwychwstania. Uczniowie Nie Wiedza dokladnie, KIEDY ta obietnica bedzie spełniona, lecz jedynie, že by wkrótce nastąpi. Oni po prostu wierzył i działal- na JEGO Słowa.

Aby bylo Wszelkie Ciało, od najmniejszego zrobić największego, ZE BOG obiecał wylać Swojego Ducha; Swoich Synów i córek, Nazwisko panieńskie i służebnicy, Młodych i Starych. Ta obietnica wypożyczalnia samochodów lotnisko warszawa Stary Testament zaowocowały w dniu Pięćdziesiątnicy PO Śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa. Aby bylo rzeczywiście wspaniałym darem z nieba. KIEDY Bog obiecuje wam i mi coś bedzie dziać SIĘ W Czasu, že On decyduje. Jednak, aby ta obietnica wspólnie produkują wag swoich Ludzi? Dalo im Boskiej Zdolności zrobić WYTWARZANIA wymierne efekty w Świecie zużywanej przez Bolu, kalectwa i Śmierci. Ta moc bedzie Teraz dostępny i obsługiwany w Ludu Bożego.

Artykuł dzięki: